نفس عمیق

نفس هایی هست، که فقط در حضور تو عمیق اند

نفس عمیق

نفس هایی هست، که فقط در حضور تو عمیق اند


از اون جایی که آب یه سری از داروها با حاملگی توی یه جوب نمیره و اگه در دوران بارداری تجویز بشه برای جنین ایجاد مشکل میکنه. برای همین همیشه قبل از تجویز چنین داروهایی یه سئوال ساده باید پرسید: "حامله که نیستین؟" اما همین سئوال به ظاهر ساده نزدیک بود دیشب منو به دیار باقی راهی کنه!


دیروز برای خانومی که تقریبا یه سالی میشه بیمارم هست و لثه اش عفونت داشت، نسخه می نوشتم طبق عادت معهود همین سئوال رو پرسیدم، برگشت گفت آقای دکتر چرا هر دفعه از من میپرسید حامله که نیستین؟ منم گفتم من که تو خونه ی شما نیستم که بدونم حامله ای یا نه همین! هشت و نه شب بود که دیدم از بیرون اتاقم صدای داد و بیداد میاد گفتم حتما دوباره یکی به خانوم منشی متلکی گفته و جنجالی به پا کرده... اما وقتی رفتم بیرون دیدم نه بابا سوژه خودمم! یه پسر بیست و دو سه ساله ی زپرتی میگه این به ناموس من چشم داره!!! این به زن من گفته من شبا پیش تو نمی خوابم که بدونم حامله ای یا نه !!!!!( با صدای مهران مدیری بخونید: مََََََععععععععععع) 


خلاصه اومد جلو. من هم همچین حالش رو جا آوردم که خودم هنوز دارم کیف می کنم...حتی یه مشت هم نخوردم... باور کنید !....راستی پنج دقیقه پیش داشتم تو آینه نگاه می کردم، زیر چشمم بد جوری کبود شده شما نمی دونید چرا؟ آااااااااخپ.ن:یه عده توی دنیا هستن که اصلا پیر نمیشن و در عوض یه عده‌ای هم هستن که جای چند نفر پیر میشن. من خودم به اندازه‌ی سه چاهار نفر پیر شدم تا حالا!...هفته بعد دوتا امتحان مهم دارم. یعنی یه جوری این درس خوندنه داره منو پیر میکنه که حدسش هم نمیتونید بزنید. نگام نکنید خجسته بازی درمیارم تو وبلاگم! :)) درونم له لهه

  • امیر