نفس عمیق

نفس هایی هست، که فقط در حضور تو عمیق اند

نفس عمیق

نفس هایی هست، که فقط در حضور تو عمیق اند


1-این بانوی گرام ما هزار حسن و خوبی دارند. در زمینه مسائل فرهنگی هم گوهرشناس هستند و تابناک ترین آثار هنری جهان را دست‌چین میکنند و ابداً دل به خزعبلات نمیدهند. اما همین هدیه بانو با این‌همه تمییز، یک مختصر عیبی دارند که همانا ذائقه موسیقی ایشان است که دو سر طیف فرهیختگی است! ایشان اکثر مواقع موسیقی های درجه یک سنگین و رنگین گوش میدهند. اما گاهی هم هوس موزیک های رپ شیش و هشتی میکنند که متاسفانه (یا خوشبختانه!) این یکی از حد و ظرفیت تحمل بنده خارج است! :| البته شکر خدا، بانوی ما سالی چندبار بیشتر هوس این موزیک ها را نمیکنند و دوره‌اش زود تمام میشود. فقط مختصر جای سوختگی‌اش روی فرهیختگی ما می‌ماند که آن هم خیالی نیست! :)


2- گفته بودم یک بار رفتیم کنسرت شاهنامه خوانی شهرام ناظری و من چقدر حرص خوردم؟ یک بار هم کنسرت سیروان خسروی بود که به حدی کیفیت صدا بد و جای من ناجور بودکه وقتی پسرک پشت سری شروع کرد به خواندن، پشت کردم به استیج و فقط پسرک را نگاه میکردم! :)) حالا این بار توی همان سالن کنسرت شهرام شکوهی برگزار شد. من هم بنای مخالفت گذاشتم و گفتم امکان ندارد بیایم و حرف مرد یکی است و غیره و ذلک!... البته حقیقتش من خیلی دوست دارم بروم کنسرت. ولی خب از هیچ خواننده ای خوشم نمی آید.لذا معتقدم باید برای سالن های کنسرت وقتی خالی هستند هم بلیت بفروشند تا امثال ما هم بتوانیم برویم کنسرت! :دی


3- از شانس بد دو صندلی آن طرف تر یکی از اساتید دانشگاه و دختر خانومش نشسته بودند. میتوانید تصور کنید که با وجود همچین بغل‌دستی‌ای آدم چقدر معذب میشود؟ هدیه بانو که عین خیالش نبود و در "جیغ و دست و هورا" کوتاهی نمیکرد! (خداییش اگر یکی از اساتید بخش ترمیمی بود هم همین کارها را میکردی؟!) من هم بر شانس بد خودم لعنت میفرستادم و برای اولین بار دلم خواست بین آنهایی نشسته بودم که بلند بلند می گفتند "شهرام یه‌دونه‌ای" یا "سلطان پاپ ایران" یا آن‌هایی که آهنگ درخواستی خود را فریاد میزدند مثل آن زمان که بی‌وقفه ترانه‌ی مدارا را درخواست میکردند و شکوهی گفت که چون وقت کم است آن آهنگ را نخواهم خواند و یکی از همان‌ها داد زد "شهرام خیلی نامردی"! که حتا شکوهی هم نتوانست جلوی خنده‌ی خودش را بگیرد :) 


  • امیر